Genel

Zidane’den maç öncesi şok açıklama!

Real Madrid Teknik Direktörü Zinedine Zidane Devler Ligi’ndeki temsilcimiz Galatasaray ile oynanacakları UEFA Şampiyonlar Ligi müsabakası öncesinde basın toplantısı düzenledi.

Birçok konuya değinen tecrübeli teknik adam 3 puan almak zorunda olduklarını dile getirdi.

İşte Zidane’ın açıklamalarından öne çıkanlar…

Yarınki maçı kazanmayı çok istediklerini söyleyen Zidane “Biz yarınki maçı kazanmayı çok istiyoruz. Şampiyonlar Ligi’ne kötü başladık. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız.”

“Ben 18 yıldır Real Madrid’deyim. Baskıya alışığım. Bu tür ambiyanslarda oynamaya tecrübeliyiz. Kalan tüm maçlarımızı, yarından başlayarak kazanmak istiyoruz.”

“Geçmiş geçmişte kaldı. Konuşulanlar beni rahatsız ediyor. Ben geleceğe bakacağım. Yarından itibaren maçlarımızı kazanmaya odaklanmış durumdayım.” dedi.

Mücadeleyi kaybetmeleri durumunda görevi kaybedip kaybetmeyeceğini başkanı sormamız gerek diyen tecrübeli teknik adam “Yarın kaybedersek, görevi kaybeder miyim bilemiyorum. Bunu başkana sormanız gerekiyor. Ben her zaman Real Madrid’de kalmak isterim.”

“Öncelikle geçen sezondan bahsedemeyiz, bu sezondan bahsedelim. Biz Real Madrid’iz, hata yapma lüksümüz yok ama bu futbol, bazen böyle şeyler oluyor.”

“Herkesten çok oyuncularımız kazanmak istiyoruz. Hepimiz çok motiveyiz. Çok iyi hazırlandık. Kazanmak istiyoruz.”

“Hepimiz aynı gemideyiz. Ben tüm oyuncularıma güveniyorum. Ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum.” şeklinde konuştu.

“Hangi durumda, hangi pozisyonda olduğumuzu biliyorum. Yarınki maç için 3 puan almalıyız. Bunun farkındayız. Elimizden geleni yapacağız.”

“18 yıldır buradayım. Futbolcu olarak oynadığım zamanları da sayarsak 25 yıldır buradayım.”

“Bazen istenmeyen sonuçlar oluyor. Bu tip zor durumlardan hep birlikte çıkmasını bileceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu