Süper Lig

Serdar Ali Çelikler: “Beşiktaş yönetiminden konuştuğum bir kişi ’80 puanla şampiyon olacağız’ dedi”

Süper Lig’in şampiyonluk yarışında heyecan dorukta. Galatasaray, lider olarak yoluna devam ederken, Beşiktaş’ın takipçisi olarak dikkat çekiyor. İki takımın karşılaşacağı Beşiktaş-Galatasaray derbisi, şampiyonluk yarışında kritik bir önem taşıyor. Galatasaray, bu maçtan galibiyetle ayrılıp, Fenerbahçe maçı öncesindeki 6 puanlık avantajını korumak ve rakibi Beşiktaş’ı tamamen saf dışı bırakmak istiyor.

“HESAPLAMIŞLAR, ‘ŞAMPİYON OLACAĞIZ’ DİYOR”

Beşiktaş cephesinde ise şampiyonlukla ilgili söylemler öne çıkıyor. Vole yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Beşiktaş yönetiminden bir kişinin “Şampiyon olacağız” dediğini ve hesaplarının Galatasaray’ın 79 puan, Fenerbahçe’nin 80 puan alacağı yönünde olduğunu ifade etti. Buna göre Beşiktaş, ikili averajda öne geçerek şampiyonluğa ulaşacak. Bu düşünce Beşiktaş cephesinde önemli bir inanç olarak görülüyor.

Galatasaray, son haftalarda aldığı galibiyetlerle liderliğini sürdürürken, Beşiktaş da puan kayıpları yaşamadan şampiyonluk yarışına ortak olmaya devam ediyor. İki takım arasındaki derbi mücadelesi, şampiyonluk yarışında büyük bir etkiye sahip olacak. Taraftarlar, büyük bir heyecanla bu mücadeleyi beklerken, futbolseverler de maçın kritiğine odaklanarak, takip ediyor. Şampiyonluk yarışı adına büyük bir öneme sahip olan Beşiktaş-Galatasaray derbisi, heyecan dolu dakikalara sahne olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu